Cvičíme na adrese Tkalcovská 873/3b, Brno.
Tel. 608 711 933.

mail: info@taichi-kungfu.cz

Informace o cvičení – rozpis, místo, cena … najdete ZDE.

Zdeněk Kurfürst – učitel školy

Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu MU Brno.
Mé záliby – bojová umění, bojová umění a zase bojová umění plus hudba, literatura a rozvoj osobnosti. Na ostatní věci zbývá málo času, ale ve volných dnech vítězí příroda.
Velice dobře si uvědomuji, že ještě zdaleka nejsem na konci Cesty a mým hlavním cílem je stále se dozvídat něco nového a rozvíjet sám sebe. Případně pomáhat těm, kteří se chtějí na Cestě bojových umění posunout dál.
Proto vedu školu Tai Chi Chuan (Tai Ji Quan) v Brně (od roku 1991) a Hung Kuen (od roku 2012) a jezdím po seminářích na různá místa Čech i Slovenska. A hlavně se jezdím učit ke svému učiteli, jímž je Jim Uglow Si-fu.

 

Optimistovo krédo
“Být tak silný, že nic nemůže narušit váš klid mysli. Přát zdraví, štěstí a prosperitu každé osobě, s níž se setkáte. Přivést všechny své přátele k pocitu, že v nich něco je. Vidět vše z lepší stránky a dovést svůj optimismus k naplnění. Myslet jen na to nejlepší, dělat jen to nejlepší a očekávat jen to nejlepší. Být nadšen úspěchem jiných, jako by byl váš vlastní. Zapomenout na chyby minulosti a pokračovat k větším úspěchům v budoucnosti. Být vždy dobře naladěn a na každého, koho potkáte, se smát. Věnovat tolik času sebezdokonalování, že nemáte čas kritizovat jiné. Být příliš velký pro starosti, příliš ušlechtilý pro zlost, příliš silný pro strach a příliš štastný, aby připustil sílu obav, a také příliš v pohodě, aby mohl připustit přítomnost potíží.” Christian D. Larson, 1912

Pokud se chcete na něco zeptat ohledně cvičení, použijte, prosím, následující formulář. Děkuji.
Pohlídejte si, že odpověď nespadla do Spamu, což je častý jev u reakcí přes formuláře.